Okresní rada AŠSK Žďár nad Sázavou

Okresní rada AŠSK Žďár nad Sázavou

39 školních sportovních klubů

Nejbližší soutěže

Okrsková, okresní či krajská kola

Další soutěže

Pořádané centrálou AŠSK ČR

Časopis DO TOHO!
č. 1/2020

Číslo 1/2020 - PDF | eBook
Všechna čísla (34)

Distribuce SVŠ: Moravskoslezský kraj

23. 2. 2021
Foto: Distribuce SVŠ: Moravskoslezský kraj

I v Moravskoslezském kraji už rozvážíme pomůcky pro lekce Sportuj ve škole a sady oblečení Sportisimo pro lektory projektu.

Průběh distribuce popsala garantka Sportuj ve škole pro Moravskoslezský kraj Jana Gellnerová: "Při návštěvách škol vnímám upřímnou radost a srdečné poděkování za sportovní pomůcky a vybavení pro lektory."

Dle vyjádření lektorů jsou pomůcky velmi přínosné pro 1. stupeň ZŠ. Všichni se těší na zahájení činnosti pohybových aktivit a sportování s dětmi v rámci Sportuj ve škole.

Základní škola Orlová-Lutyně Mládí 726 je v projektu Sportuj ve škole zapojena již několikátým rokem. "Každý rok se těšíme velkého zájmu dětí o tuto pohybovou aktivitu. Cvičí u nás tři lektoři. V letních měsících jsme se také účastnili projektu Vzdělávací dny. Za příležitosti dlouhodobé spolupráce jsme nadšeni z dodaného materiálního zabezpečení. Lektorky jsou velmi nadšené ze sjednoceného dresu, který tento projekt reprezentuje. Děkujeme a těšíme se z další úspěšné spolupráce," vzkazuje Bc. Gabriela Poláchová.

Foto: Jana Gellnerová